loading

Usługi Błyskawiczne w skrócie:

  • dla samochodów zarówno na gwarancji, jak i pogwarancyjnych
  • umiarkowane ceny
  • cena obejmuje części (oryginalne Opel) i robociznę
  • nie trzeba się na nie umawiać
  • pracę wykona wyszkolony mechanik

 

Ceny Usługi Błyskawiczne Opel

 

Masz INNĄ WERSJĘ SILNIKOWĄ niż wymieniona w tabeli? Wyceń usługę przez formularz internetowy lub zadzwoń.

 

Masz INNY MODEL niż wymieniony w tabeli?

Wymiana oleju w ramach Usług Błyskawicznych dotyczy wszystkich osobowych, czyli również nie umieszczonych w tabeli, np. Adam, Astra V, Crossland X, Grandland X, Combo, Astra G, Zafira A.

Jeśli coś z powyższej oferty pasuje do Twojego modelu, np. klocki z Astry pasują do Zafiry, to Usługi Błyskawiczne są dla Ciebie!

 

Ceny w tabeli obejmują koszt oryginalnych części Opel oraz robocizny. Oferta dotyczy samochodów zarówno samochodów na gwarancji, jak i pogwarancyjnych.

 


 

Nie trzeba się umawiać

 

Nie musisz się wcześniej umawiać, aby skorzystać z Usług Błyskawicznych. Możesz przyjechać do Dixi-Car o dowolnym czasie w godzinach pracy serwisu. Zostaniesz obsłużony na miejscu.

 

 

Jestem od dawna klientem DIXI , kupiłem u Was 2 auta, ale kiedy podjechałem z prośbą o diagnozę pt. "coś puka" - zostałem spławiony. Hasło "usługa błyskawiczna" okazała się mitem :( szkoda

 

Bardzo ubolewam, że tak odebrał Pan nasze stanowisko. Bez umawiania przyjmujemy klientów na podstawowe usługi typu: wymiana żarówki, sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych, wymiana klocków hamulcowych, akumulatora, piór wycieraczek itd. - jest to w ramach standardu Opla i naszego zarazem. Sprawdzenie mechaniczne auta, także dokładne sprawdzenie zawieszenia wymaga przygotowania stanowiska, próby warsztatowej w czasie jazdy testowej i próby na szarpakach, czego nie obejmuje podstawowa kontrola wzrokowa w ramach Usług Błyskawicznych, o której domyślam się, że Pan myśli. Znaczna liczba klientów, których obsługiwaliśmy tego dnia sprawiła, że doradca chciał zaproponowac Panu dogodny, alternatywny termin na pełną weryfikację i z braku mocy przerobowych nie można było Pana auta przyjąć "od ręki".

Bardzo szanujemy Pański czas i prosimy o wcześniejszą rezerwacje terminów telefonicznie, bądź drogą elektroniczną, aby nie było w przyszłości rozczarowania. Mamy też możliwość odbioru od Pana auta w usłudze tzw. Door-to-door. Zapraszamy!

 

Punkt szybkiej obsługi

Do góry