loading

Usługi Błyskawiczne (UB) na poczekaniu
Opel Usługi błyskawiczneUsługi Błyskawiczne

Recepcja serwisu UB

 • dla samochodów zarówno na gwarancji,
  jak i pogwarancyjnych

   
 • umiarkowane ceny
   
 • nie trzeba się na nie umawiać
   
 • wysoka jakość - używamy oryginalnych części zamiennych.

 

Program Usługi Błyskawiczne Opel powstał z myślą o większości z nas – nie mających zbyt wiele wolnego czasu. Proponujemy Ci tanie i błyskawiczne usługi serwisowe dla Twojego Opla. Dzięki zastosowaniu oryginalnych części Opel i fachowej wiedzy technicznej pracowników Dixi-Car masz pewność, że Twoje auto jest najlepiej serwisowane. W Oplu przykładamy wielką wagę do wysokich standardów technicznych, profesjonalnej obsługi serwisowej i najlepszej jakości wykonania zleconych usług. Nasi Klienci mają pewność i bezpieczeństwo.

 

Tablica 1: Ceny serwisu w Raszynie k. Warszawy. Zobacz ceny serwisu w Radomiu.

Ceny Usługi Błykawiczne

Na tablicy pokazujemy ceny serwisu w Raszynie k. Warszawy. Zobacz ceny serwisu w Radomiu.

 

Masz INNĄ WERSJĘ SILNIKOWĄ niż wymieniona w tabeli? Wyceń usługę przez formularz internetowy lub zadzwoń.

 

Masz INNY MODEL niż wymieniony w tabeli? Jeśli coś z powyższej oferty pasuje do Twojego modelu, np. klocki z Astry pasują do Zafiry, to Usługi Błyskawiczne są dla Ciebie!

 

Akumulator - można wybrać sobie o numer mniejszy lub większy niż podaliśmy. Do silników benzynowych, modeli bez prądożernej automatycznej klimatyzacji wybierzemy mniejszy akumulator. Z kolei do samochodu z silnikiem diesla lub dużym benzynowym wyposażonym dodatkowo w automatyczną klimatyzację proponujemy duży akumulator.

 

Ceny w tabeli obejmują koszt części oraz robocizny. Oferta dotyczy samochodów zarówno samochodów na gwarancji, jak i pogwarancyjnych. Wszędzie, gdzie nie zaznaczono inaczej cena jest taka sama w serwisie Dixi-Car w Raszynie i w Radomiu.

 


 

Nie trzeba się umawiać

 

Nie musisz się wcześniej umawiać, aby skorzystać z Usług Błyskawicznych. Możesz przyjechać do Dixi-Car o dowolnym czasie w godzinach pracy serwisu. Zostaniesz obsłużony na miejscu.

 

 

Jestem od dawna klientem DIXI , kupiłem u Was 2 auta, ale kiedy podjechałem z prośbą o diagnozę pt. "coś puka" - zostałem spławiony. Hasło "usługa błyskawiczna" okazała się mitem :( szkoda

 

Bardzo ubolewam, że tak odebrał Pan nasze stanowisko. Bez umawiania przyjmujemy klientów na podstawowe usługi typu: wymiana żarówki, sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych, wymiana klocków hamulcowych, akumulatora, piór wycieraczek itd. - jest to w ramach standardu Opla i naszego zarazem. Sprawdzenie mechaniczne auta, także dokładne sprawdzenie zawieszenia wymaga przygotowania stanowiska, próby warsztatowej w czasie jazdy testowej i próby na szarpakach, czego nie obejmuje podstawowa kontrola wzrokowa w ramach Usług Błyskawicznych, o której domyślam się, że Pan myśli. Znaczna liczba klientów, których obsługiwaliśmy tego dnia sprawiła, że doradca chciał zaproponowac Panu dogodny, alternatywny termin na pełną weryfikację i z braku mocy przerobowych nie można było Pana auta przyjąć "od ręki".

Bardzo szanujemy Pański czas i prosimy o wcześniejszą rezerwacje terminów telefonicznie, bądź drogą elektroniczną, aby nie było w przyszłości rozczarowania. Mamy też możliwość odbioru od Pana auta w usłudze tzw. Door-to-door. Zapraszamy!

 

Punkt szybkiej obsługi
 

Więcej cen na www.uslugiblyskawiczneopel.pl

* GRATIS, jeśli w jej wyniku zamówisz wymianę uszkodzonego elementu (zamówisz od razu lub w ciągu 30 dni). Jeśli kontrola nie wykryje żadnych usterek, jest ona również za darmo. Jeśli kontrola wykryje usterki, których nie zdecydujesz się usunąć, poprosimy Cię jedynie o pokrycie kosztu pracy mechanika - 50 zł. Zapraszamy!
Do góry